Asistent manager vorbitor de limba germana

Wir erweitern unser Team! Wir suchen eine neue Kollegin für unser Team in Cluj-Napoca als Assistant Manager. Die Zusammenarbeit mit uns beinhaltet die Beteiligung an herausfordernden Projekten, die kontinuierliche berufliche Weiterentwicklung und die Arbeit in einem professionellen und dynamischen Umfeld.

Daca ai inteles mesajul nostru de mai sus, te felicitam si iti spunem ca ai reusit sa faci primul pas spre noul tau job ca Asistent Manager vorbitor de limba germana pentru biroul din Cluj-Napoca.

Pentru a putea incepe colaborarea cu noi vei mai avea nevoie de:

  • Cunoasterea limbii germane, nivel avansat;
  • Cunostinte operare PC si pachet MS Office;
  • Absolvent de studii superioare;
  • Experienta de aproximativ 3 ani in activitatea de secretariat;
  • Abilități foarte bune de relationare, persoana orientata spre munca in echipa;
  • Rezistenta la munca in conditii de stres, cu multiple deadline-uri;
  • Persoana proactiva si organizata;
  • Abilitati foarte bune de comunicare, organizare si prioritizare;
  • Comportament adecvat (limbaj, vestimentatie, reguli de politete).

Cateva dintre responsabilitatile tale vor fi:

  • Intocmirea rapoartelor/situatiilor/documentelor pentru conducerea companiei;
  • Mentinerea legaturii cu sucursala din Germania;
  • Traducerea de documente din limba germana.

Beneficiile oferite:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Mediu de lucru dinamic;
  • Diversitate in sarcini si proiecte provocatoare;
  • Posibilitatea desfasurarii activitatii intr-o firma in continua dezvoltare;
  • Tichete de masa;
  • Card de sanatate la o clinica privata de renume din Romania;
  • Training management.

Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta telefonic la numarul de telefon 0371 495 806 sau pe e-mail la adresa hr@aedificium.ro.