Inginer Instalații Eelectrice și HVAC România

Ne marim echipa! Cu o experienta de peste 12 ani in piata de constructii din Romania si Germania, cautam colege/colegi pentru pozitia de

Inginer Instalații Eelectrice și HVAC

Candidatul ideal:

  • Absolvent al Facultatii de Instalatii;
  • Experienta pe un post similar 3-5 ani;
  • Cunostinte pachet MS Office, AutoCad;
  • Cunoasterea limbii engleze;
  • Abilități interpersonale bune, persoana orientata spre munca în echipă;
  • Persoana proactiva si organizata;
  • Disponibilitate pentru deplasare;
  • Permis de conducere categ. B.

Descrierea jobului:

  • Coordoneaza lucrarile din santier;
  • Verifica planurile de executie si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate;
  • Studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de instalatii;
  • Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii si a respectarii termenelor de executie, precum si a bugetului;
  • Intocmeste si/sau verifica situatiile de lucrari, rapoartele de lucru, procesele verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic;
  • Urmareste ca aprovizionarea cu materialele comandate sa se faca la timp si verifica existenta documentelor de calitate;

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Mediu de lucru dinamic;
  • Diversitate in sarcini si proiecte provocatoare;
  • Posibilitatea desfasurarii activitatii intr-o firma in continua dezvoltare;
  • Tichete de masa;
  • Card de sanatate la o clinica privata de renume din Romania;
  • Training management;
  • Oportunitatea de a calatori.

Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta telefonic la numarul de telefon 0371 495 806 sau pe e-mail la adresa hr@aedificium.ro.